پورتال دانلود کرال

فصل چهارم سریال the vampire diaries شروع شد؟!

۱۰ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۲
جولي پلك كه يكي از خالقان اصلي سرياله اعلام كرد كه برنامه ريزي ها براي فصل 4 شروع شده ، اون گفته كه ما در حال حاضر كارمونُ تو اتاق نويسنده ها شروع كرديم و نقشه هاي زيادي داريم.پلك تائيد كرده كه تيم نويسندگي سريال دو هفته ست كه كارشُ رو فصل جديد شروع كرده و همچنين بابت داستانهاي جديد خيلي هيجان زده ست


معرفی ویجت های برتر اندروید

۱۰ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۲
ویجت‌ها در سیستم عامل اندروید به کاربر کمک می‌کنند تا راحت‌تر و سریع‌تر به برنامه ها، مخاطبان، بوک‌مارک ها و حتی تنظیمات گوشی دسترسی داشته باشند. علاوه بر این‌، ویجت‌ها در زیباتر شدن صفحات اصلی اندروید نقش تعیین‌کننده‌ای دارند.


سلطه Nvidia بر اندروید و ویندوز ۸

۱۰ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۲
مدیر عامل Nvidia با افتخار در مورد موفقیت کمپانی‌اش در بازار تبلت‌های اندروید و ویندوز ۸ صحبت می‌کند. به نظر می‌رسد روند رو به رشد این کمپانی در بازار پردازنده‌ دستگاه‌های همراه همچنان ادامه دارد و درآمد این کمپانی روز به روز بیشتر می‌شود.


اپل یا مایکروسافت؟

۱۰ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۲
اپل به تازگی نسخه جدید سیستم عامل OS X خود را ارائه کرده و هفته گذشته نیز یک بسته به‌روز‌رسانی برای آن منتشر نمود. از سویی ویندوز ۸ مایکروسافت که تغییراتی انقلابی نسبت به نسخه‌های قبلی داشته است

معرفی ۱۰ غول اقتصادی سال ۲۰۵۰

.:معرفی ۱۰ غول اقتصادی سال ۲۰۵۰:.

 

) هند

زمانی که آزادسازی اقتصادی، هندوستان را از سال ۱۹۹۱ از قید و بند رشد آرام رها کرد و دریچه های آن را به سوی اقتصاد جهانی گشود، هندوستان قدم های رو به رشدش سست نشد. بر اساس پیش بینی ها هندوستان در آینده با رهایی از مسائل جاری اجتماعی، سیاسی و اقتصادی خود می تواند به رأس هرم اقتصاد جهانی برسد…

free2 10 غول اقتصادی سال 2050

۲) چین

عجیب نیست اگر چین رتبه دومین اقتصاد بزرگ جهان در سال ۲۰۵۰ را به دست بیاورد. رشد این کشور طی دو دهه گذشته، چیزی کمتر از یک معجزه نبوده است. این کشور با عبور از ژاپن و رسیدن به دومین رتبه غول های اقتصادی جهان، در سال ۲۰۰۵ جایگاه آمریکا را متزلزل کرده و ممکن است تا سال ۲۰۲۰ بر این کشور غلبه کند. با این حال رشد تدریجی اقتصاد این کشور، آرامتر از هندوستان است.

free2 10 غول اقتصادی سال 2050

۳) آمریکا

درآمد ناخالص داخلی آمریکا باعث شده است این کشور به عنوان یکی از ابرقدرت های اقتصادی جهان مطرح شود و جزو سه اقتصاد برتر جهان باقی بماند. مصرف گرایی بالا، توانایی های نوآورانه و قدرت های تکنولوژیکی، آمریکا را در میان برترین اقتصادهای جهان، نگاه خواهد داشت.

free2 10 غول اقتصادی سال 2050

۴) اندونزی

سرعت رضد اقتصادی این کشور به نسبت سایر کشورها سرسام آور است. بر این اساس ممکن است در سال ۲۰۵۰، در چهارمین پله اقتصاد جهان قرار گیرد. این موضوع نباید زیاد عجیب باشد؛ چرا که وجود منابع طبیعی گسترده و رو به رشد بودن اقتصاد این کشور، توانایی بالقوه ای ایجاد کرده است تا اندونزی با رشد پرسرعت، خود را در میان غول های جهان قرار دهد. دولت کنونی این کشور با پشتیبانی از سرمایه گذاری بخش خصوصی و خارجی، به رشد اقتصادی کشور کمک زیادی کرده است. این مسیر تا رشد ۶/۸ درصدی اقتصاد این کشور تا سال ۲۰۵۰ ادامه دارد.

free2 10 غول اقتصادی سال 2050

۵) برزیل

وضعیت برزیل تاکنون برای جهانیان روشن شده است. این غول اقتصادی نوظهور از بریتانیا که در مارچ ۲۰۱۲ به عنوان ششمین اقتصاد برتر جهان معرفی شد، پیشی گرفته و از سرعت رشد خود طی دهه های آینده نخواهد کاست. برزیل به لطف حضور ثروت و منابع طبیعی بیکران، کشاورزی پررونق، تولید وصنایع خدماتی قدرتمند، قادر است در سال های آینده به چنین رتبه ای از رشد برسد.

free2 10 غول اقتصادی سال 2050

۶) نیجریه

درآمد ناخالص داخلی این کشور تا ۸۰ درصد متکی بر صنعت نفت است؛ با این حال نیجریه می کوشد تا سهم کشاورزی و تجارت را نیز در این رشد اقتصادی بیشتر کند. بر اساس پیش بینی ها، نیجریه در سال ۲۰۲۵ از آفریقای جنوبی که عنوان کنونی برترین اقتصاد آفریقا را در اختیار دارد عبور می کند و در سال ۲۰۵۰ جایگاه ششم را به دست خواهد آورد.

free2 10 غول اقتصادی سال 2050

۷) روسیه

منابع طبیعی از قبیل گاز، نفت، ذغال و فلزات قیمتی این ابرقدرت سابق را که تنها وزنه تعادل ایالات متحده آمریکا طی دهه های گذشته بوده، پایدار نگه داشته است. شاید نشانه هایی از تزلزلات اجتماعی یا سیاسی در این کشور دیده شود اما کوچکترین اثری از تزلزل در رشد اقتصادی روسیه به چشم نمی آید و چشم انداز آن تا سال ۲۰۵۰ روشن است.

free2 10 غول اقتصادی سال 2050

۸) مکزیک

فقر، بی ثباتی های اجتماعی و نابرابری اقتصادی این کشورباعث نشده که چرخ های سرمایه چند تریلیون دلاری این کشور از حرکت بایستد. در دو دهه گذشته، مکزیک بنیان اقتصاد خرد را که منجر به ایجاد رشد پایدار اقتصادی، کاهش تورم و بهبود درآمد سرانه می شود، بهبود بخشیده است. این کشور در حال حاضر در مسیر بهبود زیرساخت ها نیز هست، حرکتی که برای رشد صنایع تولیدی حیاتی به شمار می رود.

free2 10 غول اقتصادی سال 2050

۹) مصر

مصر زمانی اقتصادی کاملا متمرکز داشت و به تدریج به اقتصاد بازارمحور رویآورد اما به واسطه تحولات بزرگ مالی توانست از افزایش سرمایه گذاری خارجی بهره ببرد و رشد ناخالص داخلی آن، پنج درصد افزایش پیدا کند. هر چند تحولات سیاسی و نظامی که در مدت اخیر در این کشور رخ داده، آن را دچار فلج سیاسی کرده است و صندوق بین المللی پول نیزف وام دادن به این کشور را به تاخیر می اندازد اما افق آن روشن است. با وجود کشاورزی در رشد اقتصادی مهر اهمیت زیادی دارد، تولیدات و خدمات نیز نقش بزرگی در رشد درآمد ناخالص داخلی این کشور را به عهده دارند.

free2 10 غول اقتصادی سال 2050

۱۰) ژاپن

برخلاف آنچه تصور میشود، ژاپن در جایگاه دهم قرار دارد. سرزمین خورشید درخشان به سقوطخود از جایگاه دومین اقتصاد بزرگ جهان ادامه می دهد و پیش بینی می شود تا سال ۲۰۵۰، تا پله دهمین اقتصاد بزرگ جهان نزول کند. ژاپن پس از دهه سیاه ۱۹۹۰، دچار رشدی آرام و کسادی اقتصادی شد. این کشور در حال حاضر در حال التیام زخم های دو فاجعه طبیعی زمین لرزه و سونامی است؛ بلایایی که اقتصاد این کشور را به همراه شهرها و روستاهای این کشور ویران کرد. با وجود آنکه رشد اقتصادی این کشور با کندی مواجه شده است، همچنان یکی از نقاط مهم و حیاتی برای تولیدات پیشرفته تکنولوژیکی، خودرو و صنایع الکترونیکی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکدونی

لینکدونی

اخبار تصویری

عکس : جراحی زیبایی دختری را عروسک کرد
وقتی شانس در خانه آدم رو بزند ، اینجوری پولدار میشه + عکس
داستان واقعی و بسیار زیبای قبر خالى
جدول قیمت انواع لپ تاپ 1391
مجازات سخت برای ایجاد مزاحمت دختران و زنان
قیمت خودروها رو به کاهش آذر ۹۱
عکس : سرنوشت تلخ یک دختر
طلاق هیفا وهبی از همسر زشتش + عکس
مشخصات گلکسی اس 4 به بیرون درز کرد: صفحه نمایش Full HD، پردازنده چهارهسته‌ای 2 گیگاهرتزی از نوع ARM Cortex-A15
فوت و فن ابراز عشق به خدا
احادیثی در مورد محرم و امام حسین (ع)
حضرت سلیمان و علم زبان حیوانات